جهرم آموزش (jahromedu)

نامه ای به خدا بنویسید

«نامه ای به خدا بنویسید»

 

 انشاء دانش آموز علی اصغر روستا دانش آموز دوره متوسطه ی حرفه ای (استثنایی)نیایش 1 جهرم

 

به نام خدایی که جهان را آفرید تا ما انسانها در آن زندگی کنیم .

سلام خدای مهربان و دلسوز ،امید وارم از من راضی و خشنود باشی . خدایا شنیده ام که شما از پدر و مادر مهربان تر و دلسوزتر هستی پس برای شما خدای مهربان و دلسوز نامه ای می نویسم که حتی برای عزیزترینم که پدر و مادرم می باشند ننوشته ام .

خدای مهربان من بنده ی بدی هستم ، ولی شما را خیلی دوست دارم و می دانم که به تمامی حرفهایم گوش می دهی و اگر به صلاح من باشد برایم فراهم می کنی .

خدایا من از ناتوانایی جسمیم رنج می برم چون نمی توانم مثل پسرهای دیگر که سالم اند کار کنم .

خدایا شفای چشم و گوشم و ضعف بدنیم را از شما می خواهم ، خدایا پدرم از نظر مالی ضعیف می باشد ومن بسیار به خاطر این مسئله رنج میبرم چون تنها پسر خانواده هستم تمام سختیهایی که پدرم می کشد می بینم ولی نمی توانم کمکش کنم آزارم می دهد تا مدتها در خود فرو می روم وگریه می کنم.

خداوندا از همه کس و همه چیز ناامید ودرمانده شده ام خدایا ولی امید به شما مرا برای امید به زندگی امیدوارتر کرده ،اگر در این دنیا کسی نیست که به من کمک کند ،اگر از لحاظ جسمانی ناتوانم ولی امید دارم که یک نفر هست که همیشه در حال مراقبت من است و هیچ وقت تنهایم نمی گذارد .

خدایا شما چقدر مهربان و دلسوز و باگذشت هستی حتی موقع نافرمانی و ناشکری باز هم مارا تنها نمی گذاری و تنبیه مان نمی کنی تا زمانی که خودمان از راه برگردیم ،پس راست می گویند که شما از پدر ومادر دلسوزتر وباگذشت تر و مهربان تر هستی .

خداوندا دوست دارم مثل انسان های دیگرسالم باشم و فرد مفیدی برای خانواده ام و جامعه ام باشم . خدایا تو را به بزرگواریت تو را به خوبیت و مهربانیت شفایم را از تو می خواهم .

خداوندا شما را خیلی دوست دارم و به همچون خدایی افتخار واحساس غرور می کنم ،چون همچون پشتوانه ای در در زندگی ام دارم .بزرگترین آرزویم در زندگی این است که هیچ وقت مرا تنها نگذاری.

 

خواهشمندم احساس خود را در قالب نظر بیان نمایید.ضمنا متن فوق عینا و بدون هیچگونه تغییری بیان شده.

به امید  روزی که تفکرات قدیمی خود را نسبت به این دانش آموزان  تغییر دهیم و آنها را باور کنیم.

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم آذر ۱۳۸۷ساعت 16:20  توسط حمید. ش  |